MVHE

“Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap: a vidéki térségekbe beruházó Európa”

LEADER Demonstráció Pesten!

2017-01-02

Tisztelt Tagjaink!
 
Tájékoztatjuk, hogy december 19-én Egyesületünk két tagja részt vett a LEADER Egyesületek Szövetsége által szervezett demonstráción, Pesten a brüsszeli követség előtt. A tüntetés célja felhívni a figyelmet a LEADER Egyesületek munkájára, és a LEADER fejlesztési és műkődési források lehívásának nehézségére illetve az akciócsoportok működésének nehézségére.
 
Egyesületünk elnöke Dr. Finta István interjút adott a helyszínen több hírcsatornának, illetve a Brüsszeli követségen tárgyalást folytatott az illetékes személyekkel. A demonstráció sikeresnek mondható, melyet a Agrár-Vidékfejlesztési Államtitkárság támogatot.
 
Bővebben a "részletek" alatt.

A LEADER Egyesületek Szövetsége facebook oldalán folyamatosan tesszük közzé a LEADER demonstrációval kapcsolatos anyagokat, sajtómegjelenéseket:-https://www.facebook.com/leaderszovetseg/

 
A két legfrissebb megjelenés:
 
Interjú Gelencsér Géza LESZ alelnökkel az ATV-n:-http://www.atv.hu/videok/video-20161221-vege-a-kistelepulesek-tamogatottsaganak
 
 
Egyéb megjelenések:

 

 

 

 

 


Kapcsolódó dokumentumok: